Головна > Відділення > Дитяче інфекційне відділення

Дитяче відділення розраховано на госпіталізацію 50 дітей, які мають інфекційні хвороби.

В дитячому відділенні ЧМІЛ працюють висококваліфіковані фахівці які цілодобово надають стаціонарну та консультативну допомогу дітям з інфекційною патологією.


В лікарні проводиться лікування хворих на інфекційні хвороби: гострі кишкові інфекції, повітряно-крапельні інфекції (кір, грип, ГРВІ, вітряна віспа, кашлюк, інфекційний мононуклеоз; тонзиліти, скарлатина, хвороба Лайма), нейроінфекції різной етіології (менінгіти, менінгоенцефаліти), вірусні гепати гострі та хронічні. Всім хворим проводиться бактеріологічне та вірусологічне обстеження в лабораторіях міста.

У відділенні проводиться динамічний нагляд за дітьми, які хворіють на хронічні вірусні гепатити. При наявності показів, проводиться лікування таких дітей. Створено обласний реєстр хворих на хронічні вірусні гепатити, який оновлюється кожні 6 місяців, згідно корекції дільних лікарів. Противірусне лікування здійснюється за Державні кошти.

Заявка на таке лікування формується згідно реєстру хворих на хронічні вірусні гепатити при належному обстеженні таких хворих.

Всі діти, які потребують стаціонарного лікування, отримують його своєчасно і в повному обсязі з перших часів перебування в лікарні. В першу добу та при невідкладних станах лікування безкоштовне за рахунок міського бюджету. Також безкоштовне лікування на протязі всього курсу отримують пільгові категорії: діти сироти, діти, батьки яких позбавлені батьківських прав, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.
Госпіталізація дітей проводиться в ізольований бокс чи в палату.

Колектив дитячого відділення надає кваліфіковану лікарську та сестринску допомогу. У відділенні працюють 3 лікаря: вищу кваліфікаційну категорію мають 2 лікаря, другу категорію — 1 лікар.

Прийом пацієнтів проводиться цілодобово, лікарня працює в ургентному режимі. Всім хворим, які в тому потребують надається невідкладна допомога

Лікарня має доброзичливе та уважне ставлення до маленьких пацієнтів та їх батьків.
Середній медичний персонал володіє всіма необхідними навичками для надання всіх рівнів медичної допомоги дітям різних вікових категорій.

У відділенні проводиться небулайзерна терапія

Проводиться інтенсивна терапія

Постійно покращуються умови перебування хворих, проводяться поточні косметичні ремонти за допомогою благодійності спонсорів та силами медичного персоналу. По можливості враховуються побажання батьків щодо покращення умов перебування маленьких пацієнтів.


Палата інтенсивної терапії

Палата з покращеними умовами перебування


Палата з покращеними умовами перебування

Кімната для гігієничних процедур пацієнтів

Консультативна допомога надається всім дітям, які звернулись на приймальне відділення за направленнями (сімейного лікаря, педіатра, лікаря-спеціаліста, працівників швидкої медичної допомоги).

При зверненні за направленням консультативна допомога надається безкоштовно, при відсутності направлення, консультація оплачується як платна послуга згідно прейскуранту, затвердженим ЧМР. Перелік платних послуг знаходиться на приймальному відділенні і, в разі потреби, будь який пацієнт може з ним ознайомитися.

Завідувачка дитячим інфекційним відділенням Рихва Юлія Віталіївна, лікар-інфекціоніст вищої категорії, дитячий міський інфекціоніст

 

 

 

 

Штепа Наталія Олегівна лікар – інфекціоніст вищої категорії,обласний дитячий інфекціоніст

 

 

 

 

Пятчаніна Ольга Василівна лікар- інфекціоніст 2 категорії

 

 

 

 

Пятчаніна Валентина Анатоліївна, старша медична сестра дитячого відділення, вища категорія

 

 

 

 

Лікар-отоларінголог дитячий 2-ї кваліфікаційної категорії Мезернюк Анна Олександрівна

Лікарі інфекціоністи дитячі КНП “Черкаської міської інфекційної лікарні”

Ми робимо кожен день цінним для вас та вашої дитини!