Головна > Про лікарню

КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» – лікувально-діагностичний заклад, який забезпечує надання спеціалізованої допомоги хворим дітям, підліткам та дорослим мешканцям міста та області біль як 50 нозологічних форм, забезпечує проведення комплексу профілактичних заходів щодо раннього виявлення інфекційних хворих, попередження із зниження інфекційної захворюваності, здійснення моніторингу за станом здоров’я населення. Діяльність лікарні – медична практика, яка проводиться шляхом безоплатної планової, стаціонарної та амбулаторно-поліклінічної допомоги у відповідності з договором про надання медичних послуг, що закуповуються за рахунок коштів міського бюджету. Також фахівцями надаються послуги на платній основі відповідно до тарифів, затверджених Рішенням виконавчого комітету Черкаської ради від 06.06. 2017 року.

Вперше лікарня для інфекційних хвороб була заснована у кінці 1805 року.

З 1989 сформована сучасна Черкаська міська інфекційна лікарня. В складі: приймальне, інфекційне та дитяче інфекційні відділення, кабінет амбулаторного прийому хворих на хронічні вірусні гепатити.

За штатним розкладом у КНП «ЧМІЛ»  функціонує 100 ліжок: 50 – для дорослих пацієнтів, 50 – для дітей.

Станом на 01.01.2019 р. в лікарні 114 працюючих: з них – 16 лікарів, 47 медичних сестер, 36 молодших медичних працівників та 15 працівників господарчого персоналу.

В лікарні систематично проводяться підвищення кваліфікацій всіх медичних працівників: загально-лікарняні конференції лікарів, медичних сестер, дні інформації, навчання у відділеннях а професійною тематикою .

Також на базі Черкаської міської інфекційної лікарні проводяться навчання студентів, лікарів-інтернів (заочна форма навчання)за фахом «Інфекційні хвороби». Надають якісну професійну підготовку, чудову практику та готують спеціалістів з високим рівнем знань.

Інфекційна лікарня має Ліцензію МОЗ і акредитована на «першу категорію». Високий рівень кваліфікації лікарів, середнього та молодшого персоналу, сучасне обладнання та передові медичні технології дають добрі результати в лікуванні інфекційних хвороб серед дорослого та дитячого населення.

Професіоналізм, чуйність, доброзичливість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта – це наша візитна картка! Жодна з проблем наших пацієнтів не залишилась без уваги працівників лікарні.